दक्षिण अस्ट्रेलियामा गोली चल्दा एक प्रहरी अधिकारीको मृत्यु

.

दक्षिण अस्ट्रेलियामा गोली चल्दा एक प्रहरी अधिकारीको मृत्यु भएको छ ।
दक्षिण अष्ट्रेलिया (एसए) को एक ग्रामिण भेगमा गोली चल्दा एक प्रहरी अधिकारीको मृत्यु भएको हो भने अर्का एक जना घाइते भएका छन् । एसए प्रहरी आयुक्त ग्रान्ट स्टीभेन्सले ब्रेभेट सार्जेन्ट जेसन डोइग, ५३ को मृत्यु भएको बताउनु पुष्टि गर्नुभयो । डोइगले एसएको भिक्टोरियाको सीमाना नजिक एडिलेडको २४० किलोमिटर दक्षिणपूर्वमा, ११ बजेर २० मिनेटमा माइकल हचिन्सन र रिबेका काससँग एक व्यक्तिले बोर्डटाउन नजिकै गोली हानेको बताउनु भयो । २६ वर्षीय हतियारधारी व्यक्तिले डोइगलाई गोली हानी मारेको बताइएको छ । स्टीभेन्सले पत्रकार सम्मेलनमा भने कि, ‘सहकर्मी र प्यारामेडिकहरूले डोइगलाई बचाउने प्रयास गरे तर उनको घटनास्थलमै मृत्यु भयो ।’ हचिन्सन, ६९ लाई पनि गोली लागेको छ । २६ वर्षीय संदिग्धलाई प्रहरीले गोली हानेको थियो र ज्यान जोखिममा परेका घाइतेको उपचारका लागि एडिलेड लगिएको छ ।
सिन्ह्वाको सहयोगमा न्युज एजेन्सी नेपालले तयार पारेको समाचार सामग्री ।